Movies
Ratings
786
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0