Movies
Ratings
416
Project Hail MaryRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5