Series
Ratings
97
The Art of SarahRated ★ 2.5
RipleyRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
ClarkRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 5.0
Murder MindfullyRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
The SerpentRated ★ 4.5