Titles you rated
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Big EyesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0