Movies
Ratings
1025
Once We Were UsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5