Movies
Ratings
579
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0