Movies
Ratings
148
The Blind SideRated ★ 5.0
RayRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0