Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5