Series
Ratings
69
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 4.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
CheatRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
The Detective is Way AheadRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Way Too Kawaii!Rated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 4.0