Series
Ratings
36
AdolescenceRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 4.0
Loot Season 2Rated ★ 4.0
Loot Season 1Rated ★ 4.0
Conversations with FriendsRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Life & Beth Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5