Series
Ratings
23
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
High KickRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5