Movies
Ratings
40- Lovers of the Café FloreRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.5
American HoneyRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0