Movies
Ratings
30
71: Into the FireRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0