Series
Ratings
25- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0