Movies
Ratings
711
American GangsterRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.5