Series
Ratings
80
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 3.5