Movies
Ratings
494
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0