Movies
Ratings
13
MidwayRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.5