Series
Ratings
25
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0
Atlanta Season 3Rated ★ 4.5
Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5