Series
Ratings
16
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0