Series
Ratings
56
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.0