Movies
Ratings
449
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
TarRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5