Series
Ratings
94
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 2.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0