Series
Ratings
99
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
- The Lost RoomRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Our PlanetRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0