Movies
Ratings
48
A Star Is BornRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0