Movies
Ratings
147
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
MasterRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5