Series
Ratings
23
Stranger ThingsRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
YouRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0