Movies
Ratings
801
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Anyone But YouRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0