Movies
Ratings
1126
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Send HelpRated ★ 3.5
Between Love and HateRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0