Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 3.5- Macross FRated ★ 4.5