Movies
Ratings
459
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0