Movies
Ratings
1042
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Send HelpRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 2.0
TRON: AresRated ★ 4.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.0