Movies
Ratings
84
NomadlandRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5