Movies
Ratings
811
Project Hail MaryRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
Be Kind RewindRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
AmsterdamRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5