Series
Ratings
53
PluribusRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0