Movies
Ratings
454
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
(Ab)normal DesireRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0