Series
Ratings
78
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
The Bear Season 4Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5- すいかRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.5