Series
Ratings
99
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 1.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Doona!Rated ★ 2.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5