Movies
Ratings
331
OppenheimerRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 5.0
Mid90sRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
BurrowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
The DescendantsRated ★ 5.0
HugoRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5