Series
Ratings
95
The Art of SarahRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 2.5
18 AgainRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
A Time Called YouRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5