Movies
Ratings
171
MotherRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0