Movies
Ratings
83
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
ZoolanderRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5