Movies
Ratings
663
The Taste of TeaRated ★ 4.5- Time of CinemaRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0
Knick KnackRated ★ 3.0
MaruRated ★ 3.0
My Memory-WallsRated ★ 3.0
We All Bleed RedRated ★ 3.0
Omega Wants to DanceRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 0.5
WickedRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
Instant SwampRated ★ 5.0
Pain and GloryRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 2.0
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0