Series
Ratings
119
Community Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 2Rated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
The 100Rated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Schmigadoon! Season 2Rated ★ 3.5
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 3.5