Movies
Ratings
201
I Am SamRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0