Movies
Ratings
79
Good Will HuntingRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 1.0
Tokyo SonataRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
BargainRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0