Series
Ratings
58- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Our MovieRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Secret Man and WomanRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My NameRated ★ 1.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0