Titles you rated
- Love at LeastRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Duck TownRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Our BodyRated ★ 4.0
GirlhoodRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
The Hill of SecretsRated ★ 3.5
The ExilesRated ★ 4.0