Movies
Ratings
394
Labor DayRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5