Movies
Ratings
407
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
The BrosRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.0